سه‌شنبه، فروردین ۱۷، ۱۳۸۹

عضويت در شبکه اپتومتريست های ايران

با سلام خدمت کليه همکاران محترم و تبريک سال نو و تشکر از دوست عزيزم جناب آقای عليميرزايی
لازم است مطالبی به عرض همکاران گرامی برسانم :
برای عضويت در شبکه اپتومتريست های ايران ، لطفا نام کامل حقيقی و پست الکترونيک واقعی خودتان را درج نماييد. فيلد استان و اطلاعات تماس ( هر مشخصه مثل آدرس محل کار دولتی يا خصوصی ، تلفن و Email ،هر آنچه دوست داريد در صفحه اپتومتريست های ايران در دسترس بينندگان سايت قرار گيرد را وارد نماييد. )
پس از ثبت نام به جهت تکميل آن به ايميل خود مراجعه و لينک تاييد را کليک کنيد.البته ثبت نام پس از تاييد هويت از طريق تلفن يا ايميل با کمک گرفتن از سايت سازمان محترم نظام پزشکی و در مواردی با مشورت فعالين استان ها و فعال سازی نهايی توسط مدير سايت تکميل خواهد گرديد.
اگر بنده را به عنوان يک برادر کوچک قبول داريد ! يک پيشنهاد مطمئن ديگر دارم ، با عضويت در سايت نظام پزشکی و نوشتن ايميل خود در سايت مذکور به عنوان ايميل ثبت نام ، جای هيچ ترديدی نخواهد بود.فقط می ماند دوستان عزيز دانشجوی رشته که آن هم با کمک اساتيد قابل حل است.
نام حقيقی دوستان گرامی در سايت محفوظ بوده و فقط نام کاربری که اختياری است در پروفايل نمايش داده می شود.
هر يک از همکاران که دوست دارند به عنوان نويسنده فعاليت نمايند ، درخواست خود را از صفحه تماس با ما ارسال نمايند. شبکه اپتومتری ايران متعلق به همه شما همکاران است و برای پربار شدن نيازمند تلاش و همکاری تک تک شماست.
يکی از تالارها به نام بازآموزی نامگذاری شده و برای نمونه چند اسلايد در صفحه اول سايت می بينيد ، که به لطف حق و نظرات و پيشنهادات شما دوستان و همکاران ارجمند می تواند گامی به سمت ارتقای علمی باشد.
با تشکر فراوان : اپتومتريست حسن خضری khezrih@irimc.org


هیچ نظری موجود نیست: