شنبه، آبان ۰۸، ۱۳۸۹

دانشگاه علوم پزشكي ايران منحل شد

با حكم وزير بهداشت واحدهاي آموزشي، پژوهشي و دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي ايران به دانشگاه علوم پزشكي تهران و واحدهاي بهداشتي و درماني اين دانشگاه به دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي منتقل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مرضيه وحيد دستجردي، وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي با ابلاغ نامه اي به محمد باقر لاريجاني، رئيس دانشگاه علوم پزشكي تهران دستور داد تمام واحدهاي آموزشي، پژوهشي و دانشجويي منتزع از دانشگاه علوم پزشكي ايران اعم از دانشكده ها و مراكز تحقيقاتي، بيمارستان‌هاي آموزشي، واحدهاي پرديس مركزي و بين‌الملل و ساير واحدهاي دانشگاه كه به نحوي با مراكز آموزشي، پژوهشي و دانشجويي مرتبط هستند و نيز واحدهاي رفاهي و پشتيباني مرتبط اعم از خوابگاه‌هاي دانشجويي و فضاهاي فوق برنامه و فرهنگي به دانشگاه علوم پزشكي تهران منتقل شوند.

۴ نظر:

حسین علیمیرزایی گفت...

آیا کسی فکر می کرد حرفهای حرف دکتر عطار باشی به این سرعت تحقق پیدا کند؟
ببینید با این انتقال حرف دکتر عطار باشی درست در می یاد گروه اپتومتری ایران زیر مجموعه دانشگاه تهران می شودو حالا دیگر دانشگاه تهران هم گروه اپتومتری دارد!!!!

Amir گفت...

و ديگر نيازی به وارد کردن استاد اپتومتری از کشورهاي هند، آمريكا ، ايتاليا و چين وغيره نيست ؟!

دشتي گفت...

يعني چي آخه ؟ مگه مي‌شه يه دانشگاه رو منحل كرد؟ اگه اينجوري باشه كه منحل كردن رشته اپتومتري با اين همه مشكلات و محروميت هايي كه داره ، خيلي راحت‌تره!مي‌ترسم از آيندمون.

حاجی فیروز گفت...

شاید نظر سنجی اپتیران باعث شد دانشگاه علوم پزشکی ایران منحل بشه !!