دوشنبه، بهمن ۱۴، ۱۳۸۷

یادمان باشد :

اکثر دوستان میدانند ولی بد نیست یادآوری کنم که
1 - طراحان این آیین نامه با موذی گری تمام جملات وکلمات را به نحوی انتخاب کرده اند که بعدها به هر نحوی خواستند بتوانند آنرا تفسیر کنند . اگر زور ما به آنها چربید بگویند " ما منظورمان آنچیزی که اینها برداشت کرده اند نبوده " و اگر نتوانستیم کاری از پیش ببریم آنچیزی را که خودشان دلشان میخواهد اجرا کنند .
2 - در این آیین نامه همه موجودیت اپتومتری زیر سوال رفته است . حمله بسیار گسترده ای صورت گرفته تا ما حتی در صورت مقاومت شدید تنها بتوانیم بخشی از حقوق خود را پس بگیریم و آنچه که آنها میخواهند کماکان باقی بماند . بله دوستان هدف اصلی این سیاه بازی این است که شاگردان عینکسازیها ، اپتیکی ها ، فنی حرفه ای ها و ننه قمرهای دیگری که پول داشته باشند مجوز عینکسازی بگیرند . ما هر چقدر مذاکره کنیم این مورد را لغو نخواهند کرد . دراین آیین نامه چند مورد خطای فاحش قانونی - مثل کم کردن شرح وظائف - آورده اند تا ما با تکیه بر آنها پیش برویم ودر نهایت همانها را به ما بدهند وبگویند "خوب ما کوتاه آمدیم شما هم در مورد عینکسازی کوتاه بیایید" .
3 - الان وزارت خانه در حال بازی دادن ما میباشد : بازی فرسایش ، جنگ فرسایشی !! هر کدام از ما که از طریقی موفق به زیارت معاونی میشود از او خواسته میشود هفته بعد در جلسه ای بیاید ومشکلات را شرح دهد و بعد جلسه ای دیگر و بعد جلسه ای دیگر و ... آنقدر ادامه میدهند تا خسته اش کنند و بالاخره میگویند فلان مورد با نظر خود وزیر بوده و ما نمیتوانیم کاری بکنیم ! خود وزیر هم در این میان کاره ای نیست و مذاکره با اوهم فایدهای ندارد چرا که در تاريخ ۸۶‎/۲‎/۱۳ به او دستور داده شده "جناب لنكراني، ايشان مي توانند عينك سازي باز كنند. شخصاً حمايت كنيد مشكل حل شود " . پس بیش از این وقت خود را صرف نامه نگاری و مذاکره نکنیم .
4 - نامه نگاری و مذاکره صرفا برای اتمام حجت بود . الان دیگر کسی در این کشور نمیتواند بگوید ما خبر نداشتیم . از بیت رهبری و دفتر ریاست جمهوری و مجلس و بنیاد ملی نخبگان و ... و به قول دوستی حتی خواجه حافظ شیرازی همه و همه در جریان هستند واز هیچ کدام خبری نشده است . الان وقت آن است که کمر همت را ببندیم و برای حفظ خودمان دست به کاهای جدی تری بزنیم . کارهایی که هیچ کدام خوش نداریم ولی این یک اجبار است . پس آماده باشید تا از کار و زندگی خود بگذریم وسختی و آزار را به جان بخریم ولی کاری کنیم که صد سال دیگر اپتومتریستهای ایرانی از ما به نیکی یاد کنند .

هیچ نظری موجود نیست: